(vazba) Dějiny atentátu v Čechách a na Moravě.

Berg, Josef (1927 - 1971)

Brno, Eva Drlíková, 1987. OBr., volně vložené archy, 54 (3) s. Vloženo v clpg. krabici, kartonové pouzdro. Autor umělecké vazby neznám. Ve frontispisu zinkografie od Bohumíra Matala signovaná, datovaná a číslovaná tužkou. V textu koláž Dalibora Chatrného signovaná tužkou. Typografická úprava Boris Mysliveček. Vydáno k nedožitým šedesátinám autora. Celkem 100 neprodejných číslovaných výtisků, z toho výtisky 1-30 tištěny na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk jeden z nich, č. 29/30.

Na obálce malé skvrnky od kávy. Umělecká vazba nepoškozena.

Dějiny atentátu v Čechách a na Moravě.

1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 18:56