(Boudník Vladimír, Koreček Miloš) Přípitek.

Bez údajů, 1981. OBr., pap. přebal s použitím fotografie Miloše Korečka, volně vložené archy, nestr. (8 s.). Text Ludvík Kundera, signováno černým perem. V přílohách: Alois Moravec - kresba tuší kolorovaná akvarelem, signováno tužkou, Jaroslav Škarohlíd - suchá jehla signovaná a datovaná tužkou, list č. 11/15, Zdeněk Veselý - suchá jehla signována a číslována tužkou, list č. 11/12, Saša Rychecký - linoryt signovaný, datovaný a číslovaný tužkou, list č. 11/18, Vladimír Komárek - lept signovaný tužkou, Vladimír Boudník: Přípitek s fantomem, linoryt signovaný a datovaný černým perem, Miloš Koreček: PF 1981, fokalk signovaný a datovaný tužkou.

Přípitek.

1 600 Kč (1 890 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)

Dražitel č.9, 21. 10. 2016 15:07