Epilog ?
Bez údajů, 1986. OBr. s použitím fokalku Miloše Korečka, nestr. Soubor deseti fokalků o rozměru 29,5 x 24 cm. Vše signováno a datováno tužkou vzadu.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
10 000 Kč (11 815 Kč)
10 000 Kč (11 815 Kč)