Epilog ?

Koreček, Miloš (1906 - 1989)

Bez údajů, 1986. OBr. s použitím fokalku Miloše Korečka, nestr. Soubor deseti fokalků o rozměru 29,5 x 24 cm. Vše signováno a datováno tužkou vzadu.

Epilog ?

Fotografie, Skupina Ra

10 000 Kč (11 815 Kč)