Před kostelem.

Stretti, Mario (1909 - 1959)

Litografie 15,5 x 11,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Nedatováno. Pasparta. PF 1938, druhá strana s tištěným nápisem chybí.

Chagall XV., str. 143 - 144.

Před kostelem.

NOVINKY

200 Kč (236 Kč)