Před kostelem.
Litografie 15,5 x 11,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Nedatováno. Pasparta. PF 1938, druhá strana s tištěným nápisem chybí.
Chagall XV., str. 143 - 144.
NOVINKY
NOVINKY
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)