(Svoboda Jindřich, Zeman Karel) Příběh královský.

Minář, Emil

Brno, Jindřich a Olga Svobodovi, 1984. OBr. se slepotiskem, 20 s. Ve frontispisu barevná mědirytina od Karla Zemana, signovaná a datovaná tužkou. Vázal Jindřich Svoboda. Typografická úprava Jindřich Svoboda. Podpis Emila Mináře v tiráži. Celkem 75 neprodejných výtisků číslovaných 1 - 75 a 25 povinných výtisků číslovaných I - XXV. Tištěno na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 19 - 75.

Příběh královský.

650 Kč (768 Kč)