(Lhoták Kamil) Příliv.

Sýs, Karel (1946)

Bez místa vydání (Brno), František Janás a František Dvořák, 1980. Edice 33. OBr., volně vložené archy, nestr. (4 s.). Lept ve frontispisu signovaný a datovaný tužkou Kamil Lhoták. Za textem podpis autora. Podpis Františka Janáse v tiráži. Celkem 30 výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, tento č. V. - 30.

Dvořák J. a kol. 355.

Příliv.

1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 18:45