(vazba, autogram) Z motáků.
Praha, Bílý Slon, 1993. Edice Sto, slavné tváře obdivuhodných. Clpl. vazba s aplikací, clpl. pouzdro. Papírová obálka vevázána, nestr. 47 (2) s. Návrh vazby Jan Kristofori, vázal Zdeněk Kašpárek. Texty Jan Kristofori a Jan Šimon Fiala. Na patitulu nalepena orig. barevná fotografie, portrét autora, od Jana Šimona Fialy. Ilustrace a originální barevná kresba fixou, podepsaná a datovaná perem Jan Kristofori. Za titulním listem podpis autora. Celkem 110 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, z toho 10 autorských a redakčních signovaných 1 - 10. Tento výtisk č. 42.
Texty a fotografie nebyly dosud publikovány.
Umělecká vazba
Umělecká vazba
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)