Detail z hřiště.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 13 x 7,7 cm. Signováno a číslováno tužkou uprostřed. Nedatováno. List č. 27/120.

Chagall I., str. 165-166.

Detail z hřiště.

150 Kč (177 Kč)