PF 1979 Nových.

Born, Adolf (1929)

Barevná serigrafie 10,6 x 38,5 cm. Arch papíru. Signováno v desce vpravo dole, nedatováno.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 1979 Nových.

350 Kč (414 Kč)