PF 1979 Nových.
Barevná serigrafie 10,6 x 38,5 cm. Arch papíru. Signováno v desce vpravo dole, nedatováno.
Chagall I., str. 194 - 195.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)