P.F. 1957. František Kozák. Zebín od západu.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie 10,2 x 16,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v kameni. Nedatováno. Rok 1956.

Janča 1146.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.6, 21. 10. 2016 14:27