Pohled na železniční most.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie s podtiskem 10,4 x 17,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v kameni. Nedatováno. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.

Chagall I., str. 200 - 201.

Pohled na železniční most.

23. 10. 2016 00:10

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.17, 22. 10. 2016 23:55