Přeludy.

Čápová, Hana (1956)

Barevný lept 15,6 x 9,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou HČápová 87. List č. 61/100.

Chagall I., str. 291 - 292.

Přeludy.

400 Kč (473 Kč)