Pozvánka na večer grafiků.

Born, Adolf (1929)

Arch papíru s originální serigrafií 19,2 x 39 cm. Signováno v kameni, nedatováno. Pozvánka Klubu přátel výtvarného umění a Klubu přátel Galerie Platýz na Večer grafiků v Klubu školství Na Příkopě 10, Praha 1. Pořádáno 29. listopadu 1975 ve 20 hod.

Chagall I., str. 194 - 195.

Pozvánka na večer grafiků.
Příležitostná a užitková grafika.

420 Kč (496 Kč)