Žena s vejcem.
Barevný lept 19,8 x 14,4 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Daniela Havlíčková 76. List č. 25/50.
Chagall III., str. 104.
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)