Postava ve městě.
Ltografie s podtiskem 14,5 x 10,6 cm. Signováno tužkou uprostřed. Nedatováno, rok 1983. Příloha zpráv SČB z I. čtvrtletí 1983.
Soupis 475.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)