Ex libris JUDr. Jan Šimon. Stojící akt.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Dřevoryt 11,5 x 7,3 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1930.

Vencl 268.

70 Kč (83 Kč)
175 Kč (207 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 20:40