Ex musicis Julie Fučíková. Pták letící kolem vodotrysku v nočním parku.

Kobliha, František (1876 - 1961)

Dřevoryt 11,5 x 6,8 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1948.

Vencl 364.

70 Kč (83 Kč)
175 Kč (207 Kč)

Dražitel č.5, 20. 10. 2016 13:23