Zátiší.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Lept 12,7 x 29,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed V. Komárek 69. List č. 22/40. Tisk na ručním papíře.

Zátiší.

700 Kč (827 Kč)