Jaroslav Seifert.
Kombinovaná technika 27,5 x 19,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole uprostřed L. Kuklík 87. Autorský tisk. Tištěno na ručním papíře z Velkých Losin.
Chagall VI., str. 433 - 434.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)