František Halas.

Kuklík, Ladislav (1947)

Kombinovaná technika 14,5 x 14,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L.Kuklík 76. List č. 30/?. Tisk na ručním papíře.

Chagall VI., str. 433 - 434.

František Halas.

500 Kč (591 Kč)