Ex Libris Jaroslav Stejskal 1978.
Litografie s podtiskem 6,1 x 7,8 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Oldřich Kulhánek 78. Signováno značkou vpravo dole.
Koutecký 14.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.1, 20. 10. 2016 10:07