Ex libris A. Horáková. Polní kytička a text Kniha MUDr. A. Horákové.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Litografie s podtiskem 7,8 x 5,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1964.

Rybička 772.

150 Kč (177 Kč)