PF 77 Dr. M. Novotný. Vzducholoď.

Lhoták, Kamil (1912 - 1990)

Litografie s podtiskem 5,6 x 9,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Kamil Lhoták 76.

Steffek 76.

700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.5, 22. 10. 2016 21:23