PF 1995 Mauler.

Istler, Josef (1918 - 1999)

Kombinovaná technika 9,8 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 93. List č. 48/100.

Chagall IV., str. 100 - 101.

PF 1995 Mauler.

250 Kč (295 Kč)