Přemýšlející.

Liesler, Josef (1911 - 1991)

Litografie 20,2 x 14,9 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Liesler 75.

Chagall VII, s. 144 - 146.

Přemýšlející.

300 Kč (354 Kč)