Dvě postavy.
Barevný akvarel 20,1 x 13,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem Matal 84.
Chagall VIII., str. 120 - 121
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
Dražitel č.9, 21. 10. 2016 14:29