PF 1948. 2. Exl libris Halasianum. Jan Holoubek. 3. Abstrakce.

Lacina, Bohdan (1912 - 1971)

1. Dvojlist. Na první straně dřevoryt, na druhé straně dřevoryt 10,8 x 8 cm signovaný vpravo dole tužkou, vše Bohdan Lacina. Na třetí straně báseň Karla Tomana Prosinec. 2. Zinkografie 10,8 x 8,2 cm. Nesignováno, nedatováno. 3. Dřevoryt 19,9 x 29,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou. Vše v jedné paspartě, fólie.

Chagall VII., str. 20

1. PF 1948. 2. Exl libris Halasianum. Jan Holoubek. 3. Abstrakce.

500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.9, 30. 5. 2016 12:01