PF 1948. 2. Exl libris Halasianum. Jan Holoubek. 3. Abstrakce.
1. Dvojlist. Na první straně dřevoryt, na druhé straně dřevoryt 10,8 x 8 cm signovaný vpravo dole tužkou, vše Bohdan Lacina. Na třetí straně báseň Karla Tomana Prosinec. 2. Zinkografie 10,8 x 8,2 cm. Nesignováno, nedatováno. 3. Dřevoryt 19,9 x 29,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou. Vše v jedné paspartě, fólie.
Chagall VII., str. 20
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.9, 30. 5. 2016 12:01