Collyrie.
Monotyp 29,3 x 20 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1970. Pasparta.
Chagall V., str. 269 - 270.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.1, 20. 10. 2016 10:12