Once more !

Barevný akvarel 17,5 x 26,8 cm. Signováno a datováno modrým perem vpravo 22 o´clock 31.12. 1976. State Louis.

Původně byla kresba složena a odeslána poštou. Vzadu na stroji adresa příjemce a odesílatele, razítko.

Once more !

1 000 Kč (1 182 Kč)