To tady bude stát ten kůň celou noc ? Jo, je to vůl.
Originální kresba pastelkami 17 x 16,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)