Dejte nápoj opojný hynoucímu a jídlo těm, kdož jsou ducha truchlivého. Př.:31/6.
Barevná kresba 9,7 x 19 cm. Signováno tužkou uprostřed a vpravo dole tuší. Nedatováno.
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
Dražitel č.5, 20. 10. 2016 13:25