State Louis: Polední Big Beat.
Ručnš kolorovaná ilustrace 11,5 x 17 cm. Signováno červenou pastelkou vlevo uprostřed. Nedatováno.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)