Hlášení: vyhorela: Stará Turá Brezová ! Zapálila: kucharinka kňazova ! State Louis 1988.
Barevný akvarel 20,5 x 29,7 cm. Signováno zelenou pastelkou nahoře uprostřed, nedatováno.
2 200 Kč (2 599 Kč)
2 200 Kč (2 599 Kč)