State Louis: Navštívení panny.

Linoryt 18,3 x 23 cm. Signováno State Louis vlevo nahoře, nedatováno.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)

Dražitel č.1, 20. 10. 2016 10:15