State Louis: Navštívení panny.
Linoryt 18,3 x 23 cm. Signováno State Louis vlevo nahoře, nedatováno.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
Dražitel č.1, 20. 10. 2016 10:15