Abstrakce.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Barevná kresba 31,6 x 17,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tuší černým perem V. Zykmund 80. Pasparta, ochranná fólie.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Abstrakce.

1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)

Dražitel č.9, 21. 10. 2016 15:39