Milenci.
Originální kresba uhlem 31,5 x 23,5 cm. Signováno vlevo dole uhlem. Vpravo dole věnování tužkou od autora sběrateli. Nedatováno. Pasparta, ochranná fólie.
Chagall VIII., str. 307 - 308.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)