Milenci.

Milén, Eduard (1891 - 1976)

Originální kresba uhlem 31,5 x 23,5 cm. Signováno vlevo dole uhlem. Vpravo dole věnování tužkou od autora sběrateli. Nedatováno. Pasparta, ochranná fólie.

Chagall VIII., str. 307 - 308.

Milenci.

400 Kč (473 Kč)