Tér.
Originální fotografie 10,3 x 14,3 cm. Fotografie z cyklu Máchovská téritoria. Nesignováno, nedatováno.
Chagall XII., str. 292 - 293.
V pravém rohu stopy po ohnutí.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)