Dáma a stařec.

Čápová, Hana (1955)

Barevný lept 13,5 x 19 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Hana Čápová 83. List č. 141/200. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.

Chagall I., str. 291 - 292.

Dáma a stařec.

700 Kč (827 Kč)