p.f. 83. Reichmannovi.
Originální fotografie 14,2 x 11,1 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.
Chagall XII., str. 292 - 293.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)