p.f. 84. Reichmannovi.
Fotokoláž 10,5 x 12,9 cm. Signováno a datováno vlevo dole černým perem.
Chagall XII., str. 292 - 293.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.6, 21. 10. 2016 14:31