p.f. 84. Reichmannovi.

Reichmann, Vilém (1908 - 1991)

Fotokoláž 10,5 x 12,9 cm. Signováno a datováno vlevo dole černým perem.

Chagall XII., str. 292 - 293.

p.f. 84. Reichmannovi.

300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.6, 21. 10. 2016 14:31