Obraz.
Lept 8,8 x 10,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 26/90. Na papíře slepotisková značka dole uprostřed.
Chagall XV., str. 345.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)