Obraz.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 8,8 x 10,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 26/90. Na papíře slepotisková značka dole uprostřed.

Chagall XV., str. 345.

Obraz.

150 Kč (177 Kč)