Z knih N. Felsche.
Akvatinta 10 x 7,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 1/49.
60 Kč (71 Kč)
60 Kč (71 Kč)
85 Kč (100 Kč)
85 Kč (100 Kč)
Dražitel č.5, 22. 10. 2016 21:21