Z knih N. Felsche.

Šimon, Pavel (1920 - 1958)

Akvatinta 10 x 7,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 1/49.

Z knih N. Felsche.

60 Kč (71 Kč)
85 Kč (100 Kč)

Dražitel č.5, 22. 10. 2016 21:21