Býček.
Suchá jehla 8,5 x 11 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře. Tiskl František Janás v roce 1980. Grafika použita v bibliofilii Mikulášek, Oldřich: Dávný obraz. Brno, František Janás, 1982. Edice 33.
Dvořák 215.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)