PF 84.
Koláž 9,8 x 10,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou V Zykmund 83.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.9, 21. 10. 2016 15:40