Dáma s kočkou.

Čápová, Hana (1956 - 2019)

Barevný lept 18,7 x 13,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Hana Čápová 83. List č. 34/100 B. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.

Chagall I., str. 291 - 292.

Dáma s kočkou.

700 Kč (827 Kč)