Skupinový portrét, o kterém nesmí vědět manželky !

Barevný akvarel 26,2 x 35 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře perem State Louis 1973. November 1974.

2 400 Kč (2 836 Kč)
3 300 Kč (3 899 Kč)

Dražitel č.3, 1. 6. 2016 23:20