Umění. Sedm akvatint.

Šimon, Pavel (1920 - 1958)

Bez místa vydání (Pardubice), ÉRA, b.d. Malé grafické soubory sv. 3. OBr., volně vložené listy, nestr. (8 s.). Sedm akvatint signovaných tužkou Pavel Šimon: Malířství, Literatura, Hudba, Divadlo, Balet, Architektura, Sochařství. Celkem 99 číslovaných výtisků na maršovském velínu, tento č. 41. Vložen dopis nakladatele Rybičky sběrateli. Psáno na hlavičkovém papíře po jedné straně na stroji, podpis modrým perem. Datováno Pardubice, 4. VII. 55.

Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.

Umění. Sedm akvatint.

600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.17, 24. 3. 2017 18:47