P.F. 64 Hloupý (Emanuel Hloupý). Pečivo a mouka v oválu.
Arch ručního papíru. Vpravo litografie 4,8 x 6,8 cm signována modrým perem uprostřed. Vlevo napsán text modrým perem.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)