(dopis, Janeček Ota, autogramy) Křížový pramen.

Seifert, Jaroslav (1901 - 1986)

Praha, Matúš Jurák, 1980. OBr., nestr. (10 s.). Za titulním listem orig. linoryt 20,6 x 9,2 cm od Oty Janečka. Signováno tužkou uprostřed. Grafická úprava Matúš Jurák. Za básní podpis Jaroslava Seiferta modrým perem. V tiráži podpis Oty Janečka a nakladatele. Neudaný počet výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Vložen dopis Oty Janečka pro MUDr. Vlastimila Janíčka. Datováno 2.3. 1981. Janeček se omlouvá, že píše pozdě, není velký psavec a má tu ještě tak 600 nevyřízených dopisů s minulého roku. Posílá Janíčkovi Křížový pramen a upozorňuje na publikaci k Seifertovu výročí, která letos vyjde s několika jeho suchými jehlami. Psáno na ručním papíře z Velkých Losin, jedna strana redisperem tuš.

Loubal 670.

Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.

Křížový pramen.

1 300 Kč (1 536 Kč)