Les.

Reichmann, Vilém (1908 - 1991)

Originální fotografie 39 x 29,9 cm. Nedatováno. Signováno tužkou na zadní straně.

Chagall XII., str. 292 - 293.

Les.

Fotografie, Skupina Ra

8 000 Kč (9 452 Kč)