Les.
Originální fotografie 39 x 29,9 cm. Nedatováno. Signováno tužkou na zadní straně.
Chagall XII., str. 292 - 293.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
8 000 Kč (9 452 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)